SWR-1200L2 11AC Dual-band Wireless Router 1200M WiFi Router
Numera Fa'ata'ita'i:SWR-1200L2
Fa'ailoga:Softel
Tupe Fa'aalu (MOQ):1
gou  FWiFi Timing Switch
gouWiFi mo Malo ma le Pulea o Matua
gouCPU lua-core, CPU uaealesi lua
Fa'amatalaga o le oloa
Fa'atulagaga Fa'apitoa
Talosaga Feso'ota'iga
Pulega
La'uina mai
01
Fa'amatalaga o le Oloa
2.4G + 5G
CPU lua-core
Antenna Fa'alauteleina e 4*
MU-MIMO
Ipv6
Mea SWR-1200L2 11AC Dual-band Wireless Router 1200M WiFi Router
Chipset MT7628DAN+MT7613BEN Tulaga Fa'atonuina o Uaealesi IEEE 802.11ac/n/a 5GHz
Manatua/Teuina 64MB/8MB IEEE 802.11b/g/n 2.4GHz
Uafu LAN Fa'aoga 2×10/100Mbps Saosaoa o Uaealesi 300Mbps (2.4GHz)
Uafu WAN o le Fesootaiga 1×10/100Mbps 867Mbps (5GHz)
Sapalai o le Malosiaga i Fafo 12VDC/1.5A Taimi e Fa'aogaina ai le WiFi 2.4-2.5GHz;5.15-5.25GHz
La x M x H 180×130×26mm Faiga Uaealesi
Uaealesi Router; WISP; AP
Tusipasi CE, RoHS Antenna 2×2.4GHz
Fa'amau WPS/Toe Setiina 2×5GHz