SFT6400A 4*GE Inputs PAL B/G NTSC 64 i le 1 IP i le Analog Modulator
Numera Fa'ata'ita'i:  SFT6400A
Fa'ailoga:Softel
Tupe Fa'aalu (MOQ):1
gou  Lagolago le BISS De-scrambling
gou  Lagolago le Fa'aofiina o le OSD (Logo ma le Fa'amatalaga)
Fa'amatalaga o le oloa
Fa'atulagaga Fa'apitoa
Vaega Autū
Polokalama Pulega
La'uina mai
01
Fa'amatalaga o le Oloa
1. FA'ATOMUAGA
2. VAEGA
-2U chassis, maualuga le mafiafia e sefe ai tau o felauaiga
-Lagolago CC/Subtitle/Teletext
-Lagolago i le BISS De-scrambling (O loʻo faʻagasolo le atinaʻeina)
-Lagolagoina le suiga o faʻamatalaga o le polokalame, tele filifiliga leo
-4 GE ports (maualuga le 64 IP input i luga o MPTS/SPTS), Maluga le 840Mbps mo GE input taʻitasi
-64 avefe'au e lē o tuaoi pe tuaoi, o avefe'au ta'itasi e 32 i totonu ole 400MHz
-Lagolagoina le pulega o feso'ota'iga fa'avae i luga o le upega tafa'ilagi
SFT6400A 4*GE Inputs 64 i le 1 IP i le Analog Modulator
Ulufale Feso'ota'iga/fuainumera 4 uafu GE (maualuga le 64 IP input)Max 840Mbps mo GE input taitasi
Fa'asalalau UDP, UDP / RTP, 1-7 afifi (SPTS/MPTS)
Faiga Fa'avae mo Felauaiga UDP/RTP, unicast ma multicast, IGMP V2/V3
Umi o le afifi 188 / 204 Paita
Leo MPEG-1/2 Vaega 1/2, (HE-)AAC, AC3
Fa'amaumauga CC, Teletext, Subtitles, DVB Subtitles
MPEG2:
1080@60I, 1080@50I, 720@60P, 720@50P, 576@50I, 480@60I
Fua Fa'atatau o le Va'aiga 4:3
Fa'asa'ogaFa'atulagaga Numera o auala E oo atu i le 64 le gaosiga o avefe'au e le o tuaoi pe tuaoi
Feso'ota'iga 75Ω, F-jack
Vaeluaga masani 43.25 – 951.252MHz
Fa'asalalauga o le Bandwidth 400MHz (e 32 avefe'au ta'itasi)
Tulaga o le gaosiga -5 ~ 2dBm (102 ~ 112dBμV)
Leiloa o le toe faafoi ≥ 14dB
Fa'asalalauga fa'afiafa pepelo. ≥ 60dB
Sa'o o le avefe'au totoe 1%
Tulaga masani o le TV PAL B/G/D/K/M/N/I,NTSC M, SECAM
Fua fa'atatau o le fa'ailo-vitio i le pisa ≥ 60dB
Feso'ota'iga o le Feso'ota'iga Pulega 1 x 100 Base-T Ethernet (RJ 45)
Fa'amaumauga 4 x 1000 Base-T Ethernet (RJ 45)
Isi Fa'ai'uga o le iugafono o le ata 480i/576i
OSD Logo: JPG, BMP, PNG
Fa'amatalaga: lagolagoina le tele o gagana, fa'asolosolo le itu ma le saoasaoa fa'apitoa
Fetuunaiga o le leo o le fa'asalalauga 0 – 100%
Aoao Fa'ate'aina 483mm×330mm×88mm (LxTxH)
Vevela 0~45℃(fa'agaioiga), -20~80℃(teuina)
Paoa sapalai AC100V±10%, 50/60Hzpe AC 220V±10%,50/60Hz