FTTX-PT-M16 FTTH 16 Core Fiber Optical Access Terminal Box
Numera Fa'ata'ita'i:  FTTX-PT-M16
Fa'ailoga:Softel
Tupe Fa'aalu (MOQ):10
gou  Fa'apipi'i i le puipui po'o le fa'apipi'i i le pou
gou  Aoga mo le Fausiaina o Feso'ota'iga FTTx Tele
gou Uma-i-le-Tasi mo le fa'apipi'iina, vaevaeina, ma le tufatufaina atu o alava
Fa'amatalaga o le oloa
Fa'atulagaga Fa'apitoa
Auala ma Uaea
Tusitaiala Fa'apipi'i
La'uina mai
01
Fa'amatalaga o le Oloa
Fa'amatalaga Pupuu
FTTX-PT-M16Pusa Fa'ai'u Avanoa Fibere tāua ma lauiloa i le faʻatinoina o le FTTH.
Vaega Fa'atino
Ia, se'i o tatou su'esu'eina fa'amatalaga o le FTTX-PT-M16: Mana'oga o le siosiomaga: Vevela o le galue: -40°C i le +85°C Susū o le ea: ≤85% (+30°C) Mamafa o le ea: 70KPa i le 106Kpa Pepa fa'amatalaga fa'apitoa autu: Leiloa o le fa'aofiina: ≤0.15dB Leiloa o le toe fo'i mai o le UPC: ≥50dB Leiloa o le toe fo'i mai o le APC: ≥60dB Pepa Fa'amatalaga Fa'apitoa mo le Puipuiga o le Uila: O le tete'e atu i le insulation i le va o le masini fa'avae ma vaega u'amea o le pusa e le itiiti ifo i le 2×104MΩ/500V (DC); infrared ≥2×104MΩ/500V. O le voltage e tete'e atu i le va o le masini fa'avae, le tino o le pusa, ma ona vaega u'amea e le itiiti ifo i le 3000V (DC)/min, e aunoa ma le malepe po'o le flashover; U≥3000V.
Meafaitino PC+ABS
Tele (A*B*C) 319.3*214*133mm
Malosiaga Maualuga 48
Tele o le Fa'apipi'iina (Ata 2)D*E 52*166*166mm
I totonu o le lautele aupito tele o le uaea (mm) ᴓ8~14mm
Tele maualuga o le pu o le lālā ᴓ16mm
Mea fa'apipi'i PC SC/A e le susu 16
Manaʻoga tau siʻosiʻomaga
Vevela o le Galuega -40℃~+85℃
Susū Fa'atatau ≤85%(+30℃)
Mamafa o le Ea 70KPa~106Kpa
Fa'amatalaga o Mea Fa'aopoopo Va'ai
Leiloa o le fa'aofiina ≤0.3dB
Pa'u o le toe faafoi o le UPC ≥50dB
Tupe leiloa o le toe faafoi o le APC ≥60dB
Olaga e fa'aofi ai ma aveese ai >1000 taimi
Fa'amatalaga Fa'apitoa e Tete'e Atu i Faititili
O le masini fa'a'ele'ele e vavae'ese fa'atasi ma le kapeneta, ma o le tete'e i le vavae'ese e itiiti ifo i le 2MΩ/500V (DC).
IR≥2MΩ/500V
O le voltage e tete'e atu i le va o le masini e fa'a'ele'ele ai ma le kapeneta e le itiiti ifo i le 3000V (DC)/min, leai se pu, leai se flashover; U≥3000V